Kur Ariana i dedikon fjalë dashurie Ermalit (Foto)

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë ndër fytyrat publike që kanë më së shumti ndjekës në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja. E për këta ndjekës çifti në fjalë kujdeset që të mos i zhgënjej asnjëherë. Edhe sot çifti Fejzullahu janë shfaqur në një foto së bashku, ku Ariana e ka hedhur në profilin […]


A e ka kompleks moshën gruaja e Memli Krasniqit?(Foto)

Bashkëshortja e ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Memli Krasniqit sot ka ditëlindjen, shkruan Kosovarja. Meliza Krasniqi përveç që ka treguar se sot ka ditëlindjen ajo ka lënë ndër të tjera edhe disa fjalë thumbuese për shumë gra të cilat nuk preferojnë të tregojnë moshën. Përndryshe Meliza sot mbush plot 37 vjet. Ky është […]


Përfundon sezoni për Gundogan

Mesfushori i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan mund të mos luajë më në këtë sezon për shkak të një lëndimi që ka pësuar në gju, transmeton Koha.net. Manchester City ka konfirmuar sot se Gundogan ka lënduar ligamentet e gjurit dhe pritet të jetë jashtë fushës për gjashtë muajt e ardhshëm, që do të thotë se ai […]


Këngëtarja e njohur shqiptare me bashkëshortin në një moment privat (Foto)

Juliana Pasha është një ndër artistet më të dashura. Pavarësisht se sa e dashur është për publikun, jetën private ka zgjedhur ta mbajë paksa të distancuar. Ajo dhe bashkëshorti i saj Altin Llakaj janë thuajse gjatë gjithë kohës bashkë, kjo për hir të punës. Altini është pjesë e orkestrës, që shoqëron Julianën në çdo performancë […]


Gent Fatalit nuk po i pritet më: Ja për çka bëhet fjalë! (Foto)

Reperi i njohur nga Prishtina, Gent Fatali i cili aktualisht është pjesë e ‘Max Team’ që nga bashkëpunimi i fundit me Samantën nuk ka bërë ndonjë prurje të re. Ndonëse i mangët në projekte të reja, puna për to nuk është ndaluar aspak teksa artisti tashmë ka gati diçka të re. Nuk dihet në se […]


Ylli i Tottenhamit kërkohet nga klubet e mëdha si Real Madrid e PSG

Tottenhami mund të përballet me largimin e Dele Allit i cili po kërkohet nga shumë gjigant evropian. Sipas Daily Mail mesfushori i kombëtares angleze ka oferta nga dy skuadra si Paris Saint-Germain dhe Real Madrid. Ai është vëzhguar rregullisht nga dy klubet në 12 muajt e fundit. Nuk është indiferent as Manchester City që po […]


Çfarë lanë pas luftimet në Aleppo – përveç viktimave! (Foto)

Një xhami e lashtë që dikur qëndronte me krenari në qendër të Aleppos është shndërruar në rrënoja, ndërsa armëpushimi ka filluar në mënyrë efektive duke i dhënë fund betejës brutale katër vjeçare për qytetin. Imazhet dramatike të objektit të kultit që dikur njihej si xhamia Umayyad e Aleppos, i njohur gjithashtu si “Xhamia e Madhe” […]


Klaudia Pepa shfaqet artistike dhe seksi në fotografinë e saj të preferuar (Foto)

Balerina e njohur e televizionit “Klan” Kladuia Pepa, është një emër mjaft i dashur për publikon. Ajo numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, të cilët duan të njihen hap pas hapi me veprimtaritë e fundit në karrierën a balerinës. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram, ku është shfaqur me shumë […]


Kallashi ritregon gjoksin gjigant (Foto)

Donjeta Kasumi – Kallashi edhe një herë ka rieksopozuar gjoksin e saj gjigant Këtë ajo e ka bërë me disa foto që i ka postuar në rrjetet sociale. Veshja e saj ka qenë e kuqe, derisa këngëtarja dhe vallëtarja ka vendosur që të ruaj sot më shumë privacinë në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Express. Ende […]


Fotografia e saj e preferuar është aq e çuditshme! (Foto+16)

Balerina e njohur e televizionit “Klan” Kladuia Pepa, është një emër mjaft i dashur për publikon. Ajo numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, të cilët duan të njihen hap pas hapi me veprimtaritë e fundit në karrierën a balerinës. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram, ku është shfaqur […]