Zbulohet gjinia e foshnjes që presin Miloti e Vjosa!

Ish i dashuri i Genta Ismajlit pritet të bëhet baba. Pa mbushur vitin e parë si i martuar, ai dhe bashkëshortja kanë marrë lajmin e madh se së shpejti priten të bëhen prindër. E Prive nga burime pranë çiftit ka zbuluar edhe gjininë e foshnjes që do t’i jap për të parën herë epitetin e […]Gjyqtarët flasin për gjestin e Messit, a do të luajë ai sonte kundër Bolivisë?

FIFA ka kërkuar shpjegime rreth pohimeve se Leo Messi e kishte abuzuar gjyqtarin anësor gjatë fitores së vendit të vet kundër Kilit në një ndeshje kualifikuese për Botërorin “Rusia 2018”. E zyrtari i Asociacionit të Futbollit të Argjentinës, Armando Perez, pret që Messi të luaj sot kundër Bolivisë, po ashtu në kuadër të kualifikimeve për […]


Adelina absolutisht nëna më e bukur shqiptare! (Foto)

Adelina Ismaili në intervistën ekskluzive dhënë për “N.I.N” në “Klan Kosova”, edhe një herë ka mahnitur me elokuencë, sharm dhe stil. Ajo pa dyshim mbetet diva e skenës muzikore shqiptare, në çdo kohë, në çdo fazë të jetës së saj, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja ka thënë se është shumë e vështirë të jesh fëmijë i popullarizuar. […]