Shperndaje në Facebook.

Milan kërkon futbollistin e Sportingut


loading...

coates_1479921806-3284798

Loading...

Milan është vënë pas mbrojtësit Sebastian Coates
Drejtuesit e Milanit kanë përcjellë mbrojtësin e Sporting Lisbonës kundër Real Madridit, Sebastian Coates, i cili tregoi paraqitje fantastike.

Coates është i huazuar nga Sunderland dhe në fund të këtij edicioni mund të shitet në Sporting për 6 milionë euro.

Por, Milan dëshiron të hyjë në negociata me të dy skuadrat, për të arritur marrëveshje dhe transferuar mbrojtësin uruguaian. /Express/

loading...
Shperndaje në Facebook.