Lajme

Vajza nga Durrësi kërcënon me jetë prezantuesen, dalin 80 faqe sharje dhe fyerje

Kanë mjaftuar 8 muaj hetime,që prokuroria e Tiranës të bindet e të ngrejë akuzë për “Përndjekje” ndaj shtetases Vjola Sala, e cila për një periudhë 2 vjeçare ka shantazhuar, kërcënuar dhe përndjekur gazetaren, njëherësh moderatoren Rudina Magjistari. Ka qenë kjo e fundit që në muajin mars të 2013 i është drejtuar me një kallëzim policisë së Tiranës, pasi prej dy […]Si të mbroheni nga sezoni i gripit dhe ftohjeve

Sezoni i gripit dhe ftohjeve tashmë ka filluar. Që të mos ju kap në befasi, dhe në mënyrë që të shmangni sa më shumë viruset dhe ftohjet, ndiqni këshillat si më poshtë: 1. Mbusheni kabinetin…


A është kjo nëna më sexy në Prishtinë? (Foto)

Nuk janë vetëm nënat VIP ato të cilat arrinë të mbajnë format dhe të tërheqin vëmendjen me pamjen e tyre edhe pasi bëhen me fëmijë. Erëza Arifi është një nga femrat e cila lirisht mund…

Ronela Hajati në Turqi…por kush e shoqëron? (Foto)

Destinacioni i radhës për këngëtaren Ronela Hajati duket se ka qenë Turqia. Përmes fotove të publikuara në profilin  e saj në Instagram, Ronela, ka treguar se këtë herë ka udhëtuar drejt Turqisë, ku mesa duket…