Lajme

Lajm i keq për Edi Ramën nga Vlora

Vlora shënon rekordin minimal të pjesëmarrjes në zgjedhje deri më tani. Sipas KQZ-së, deri në orën 20:00 në Vlorë pjesëmarrja ishte vetëm 35.69 për qind. Në këtë qark kandidon i gjashti kryeministri Edi Rama. Kjo…


Rezultat befasues në Përmet

Nga numërimi i votave në qarkun e Gjirokastrës vijnë edhe rezultatet e para. Kështu në bashkinë e Përmetit pas numërimit të kutisë së parë PS dhe LSI janë në balotazh duke nxjerrë në vendin e…Horoskopi ditor, 22 qershor 2017

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 22 qershor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Jeta…