Kuriozitete

Ia vranë burrin, por ja çfarë i ndodh gruas së ambasadorit rus (VIDEO)

E veja e ambasadorit rus Andrei Karlov, Marina raportohet të ketë pësuar një “krizë nervore” në momentet pasi ajo mësoi se i shoqi u vra në Ankara të hënën. Për fat të keq gjithçka ndodhi para syve të saj, teksa ajo ishte duke ndjekur fjalën e bashkëshortit në ekspozitën ku ai po merrte pjesë. Pasi Karlov u qëllua për vdekje […]


Prindërit puthin vajzën e vogël para se ta dërgojnë në sulm kamikaz (VIDEO)

Ky është momenti kur prindërit xhihadistë puthin vajzat e tyre të vogla përpara se njëra prej tyre të shkojë në një stacion policor në Siri, duke hedhur veten në erë. Pamjet tregojnë prindërit teksa mësojnë vajzat e vogla, shtatë dhe nëntë vjeç, se si të kryejnë sulmin vetëvrasës. Pak më vonë, vajza shtatëvjeçare hyri në një stacion policie në Damask […]Hakmarrja epike për vjedhjen e portofolit (Video)

Kjo video është filmuar në qytetin e Foshan në Kinë. Një kamionist kishte ndaluar në trafik, kur një motoçiklist i vodhi portofolin nga kabina. Por teksa hajduti u kthye nga krahu tjetër i rrugës, kamionisti u hakmorr në mënyrë brilante. Duket si një skenë e filmave të Bruce Lee.


“Do të të shqyej”! Shitëset në Elbasan zihen për klientelën (VIDEO)

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit ku një qytetar ka filmuar një skenë sherri midis dy shitëseve femra. Sipas dëshmitarëve njëra nga gratë ishte shumë e acaruar dhe po u kërkonte njerëzve të mos blinin tek dyqani ngjitur, duke vazhduar ndërkohë sharjet ndaj shitëses tjetër. Nga pamjet duket qartë qe ajo tenton edhe […]


I vidhet Lamborghini, pasi shpërqendrohet nga një femër e bukur (VIDEO)

Një video e publikuar në internet shfaq momentin kur një femër e bukur ia humb përqendrimin një mashkulli, ndërkohë që një person i tretë e vjedh Lamborghinin për të cilin ai duhej të kujdesej. Ylli i internetit, Amanda Cerny, është bashkuar me rengaxhiun amerikan të YouTube, Josh Paler Lin, për ta përgatitur rengun. Josh e paguan një mashkull 100 dollarë […]


10 rrahjet më brutale në burgje (Video)

Rrahje brutale mes të burgosurve, mes të burgosurve e policëve, të cilat kanë arritur deri në shkallën më të lartë, do të mund t’i shihni përmes videos më poshtë. Se si kanë ndodhur këto rrahje brutale, ç’njerëzore, se si janë ndalur por ka pasur edhe më tutje pasoja, është shumë e rëndë për t’u shikuar, e lëre më të jeni […]


Emocionuese: Ushtarët kthehen në shtëpi, surprizë familjarëve për Krishtlindje (Video)

Përjetimi i emocioneve kur papritur shohim familjarët tanë, derisa ka kohë që jemi në pritje të tyre, është shumë i fortë, Këtë e dëshmon edhe video më poshtë, ku ndër lotë, familjarët ju hidhen në përqafim ushtarëve, duke ju thënë që e kanë ndjerë shumë mungesën e tyre. Fëmijë që presin baballarët, nëna që presin fëmijët e tyre, gra që […]


Shpërthim i fuqishëm në fabrikë e fishekzjarreve në Meksikë – 10 të vdekur dhe 70 të lënduar (Video)

Një shpërthim i madh në një treg të famshëm të fishekzjarrëve në Meksikë, ka lënë të lënduar të paktën 60 persona. Një video e postuar në rrjetet sociale, tregon se si një numër i madh i fishekzjarrëve kanë shpërthyer, Tymi i madh ka mbuluar gjithë qiellin mbi tregun San Pablito në Tultepec, që gjendet në Shtetin e Meksikës. Drejtori i […]


Blero baba për herë të dytë, Afrona shtatzënë?!!! (Foto)

Një foto e hedhur në llogarinë e Afrona Dikës në Instagram ka bërë të flitet shumë për të. E dashura e Bleros ka shkëputur një imazh nga një set fotografik të realizuar së fundmi dhe ajo çfarë bie në sy është barku i saj i fryrë, Vihet në dyshim se ajo është shtatzënë por nuk ka diçka konkrete nga ana […]