Shperndaje në Facebook.

Dorëzohet Kosova, Turqia shënon dy gola për katër minuta (Video)

tu_1478974279-8741466

Turqia ka shënuar dy gola për katër minuta ndaj Kosovës

Kosova është dorëzuar ndaj Turqisë. Pas 50 minutave të mira në stadiumin ‘Antalya’, djelmoshat e Kosovës kanë pranuar dy gola. Për 1:0 shënoi Burak Yilmaz në minutën e 51’të dhe 55′ realizoi Volkan Sen. /Express/


Volkan Sen Goal 2-0 Turkey vs Kosovo by enjoylivehdi

Burak Yilmaz Goal HD –  Turkey 1 – 0 Kosovo 12… by hqfootball2016

Shperndaje në Facebook.