Shperndaje në Facebook.

Burri me akuzon ,se nuk kam qen virgjine kur jemi martu !

33864_love-girl-sad-i-love-you-lovely_200s-228x160

Pershendetje. Kisha pas qef ni mendim tjuvin. Une kam qe 3 vite qe jam e martuar dhe shum e lumtur qe 1 vjet e kam ni vajz.. Por tash problemi osht qe me burrin kam ba llaff gjithqkaa edh i kam Tregu per ishin me boni pytje edh per mardhanje intime per ta edh une ja nisa mej tregu … Une virgjinitetin met parin se kom hup jam Kan e ree kom gabbuuu kom kalu meto ama mardhanje seksuale skom pas tash kur u martoba skom pas gjakderdhje hiqq edh ky i ka ni do fjal edh e murr vesh per lidhjen e me parshme edh me pranoj qsshtu qysh kesh une. Edhe tash ni dit folem per qit tem edh i tregova kejt ku jam Kan e tekk ama spo beson qe se kom hup me ata une e du burrin shum qe memujt e kisha ba tpa bame gabimin e par te jetes tem. Tash aj po thot qe e ka shum zor me vazhdu se spo ndjen rahati me Mu spo di ka me ja majt qka me baa qysh me fol qysh me bind se une e du tepper shum Edh aj tepper Me Don po thot qe sdin a munet me nejt ma i qet me mu. Spo di qka me baa spo du me shkatrru martesen tem Per ni tkalume qe u kan gabim Mu sum shkon mendja kurr te aj ama ky pom thot qe ti e mendon e ke mendu gjith sa her jena ra e kena ba mardhanjee e ti i ke pas mend anej e sene. Ama sosht bre e vertet spo du aj memendu per mu qasi sene! Tash pom Thot qe mundohet me kalu mir me mu ama shum Zoor se tepper jom lendu Une spo di qka me ba u kan ni gabim qe mendja sum shkon kurr as me Tradhtu burrin tem Se e du marrezisht Kallxomni tlutna a ka me Pas diqka qikjo lidhje tmir nqofse vazhdojna edh i lajna kto sene tkalune a munet mem desht si perpara burri Shum Po prekna edh tepper jom merzitshum. Anonime te lutem

– See more at: http://storiesoflife.info/burri-me-akuzon-se-nuk-kam-qen-virgjine-kur-jemi-martu/#sthash.4OvxVPZx.dpuf

Shperndaje në Facebook.