Enca rrëzohet në skenë (Video)

Këngëtarja e mirënjohur Enca Haxha gjatë një performance në një lokal nate është rrëzuar. Por këngëtarja e ka marrë me sportivitet dhe nuk ka reaguar keq për këtë. Ajo ka filluar të improvizojë më pas.


A e dini që Remie Osmani ka një “binjake”? (Foto)

Remzia me të bijën janë një rast i rrallë i ngjashmërisë. Nënë e bijë janë kopje, përcjell ORAinfo. Kaq të ngjashme janë sa duken sikur binjake, Remzia është njëra nga këngëtaret që më së shumti i është përkushtuar pamjes së saj dhe ia ka arritur.


Ronaldo: Edhe një padrejtësi, por nuk do të më mposhtin

Pasi që CAS vendosi që të mos i zbusë dënimin Cristiano Ronaldos prej pesë ndeshjesh, ky i fundit ka reaguar me një postim. Real Madridi do ta pres lojtarin që të kthehet në aksion me 20 shtator. “Një tjetër vendim i paarsyeshëm, nga padrejtësi në padrejtësi, por kurrë nuk do të më rrëzojnë, dhe gjithmonë […]


Elita Rudi tërheqëse në bikini (Foto)

Një ndër moderatoret më të njohura shqiptare padyshim se është Elita Rudi. Ajo gjithmonë është pjesë e pandashme e mediave rozë, shkruan arbresh.info. Momentalisht Elita është duke shijuar ditët më të mira së bashku me të dashurin e saj Gjikon. Çifti momentalisht janë në pushime, e Elita nuk kishte si të mos publikonte një fotografi […]Këto tri erëza ndikojnë në humbjen e peshës

Para së gjithash, asnjë nga komponentët nuk do t’i largojë mrekullisht kilogramët e tepërt. Për rezultate sa më të mira të dobësimit, është e nevojshme të aplikoni shprehi të shëndetshme të ngrënies dhe të ushtroni…